asetat_kutu_hasanoezdag
asetat_baskili_kutu
asetat-kutu_baskili2
asetat_kutusu
asetat_kutu

Asetat Kutu 

Avm Kutu ve Ambalaj

MERAK EDİLENLER

Asetat Kutusu

Asetat Kutusu; pencereli, komple asetat, kutu-kapak asetat şeklinde ihtiyaç doğrultusunda tasarlanmaktadır. Oyuncak asetat kutusu, çikolata asetat kutusu, lokum asetat kutusu, parfüm, aksesuar, mevlüt külahı,draje asetat kutusu, donut vb. tatlılar haricinde ihtiyaç doğrultusunda asetat kutuları bir çok çeşitle kullanılabilmektedir.   

Asetat kutu en ucuz

Asetat kutu en ucuz fiyatları için bizimle iletişime geçiniz, piyasadaki en ucuz fiyatları verdiğimizi iddia ediyoruz. Asetat kutusu en ucuz fiyatları verirken asla kaliteden taviz vermiyoruz. Kutu ve Ambalaj sektöründeki 35.yılımızın verdiği tecrübeler doğrultusunda yaklaşık 15 yıldır asetat kutu üretimi faaliyetlerimizi de gerçekleştirmekteyiz. Bizimle iletişime geçip hemen miktar, ölçü ve tasarım danışmanlığımızdan faydalanıp fiyat alabilirsiniz. Bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Asetat kutu fiyatları

Asetat kutu fiyatları, günümüz koşullarının getirmekte olduğu dolar kuru değişkenliğine bağlı olmakla birlikte aynı zamanda asetat kutu fiyatları sipariş adedine ve aynı zamanda pencere-kapak-komple çeşitlerinde olduğu gibi isteğiniz doğrultusunda fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir.

Asetat kutu imalatı

Asetat kutu imalatı, isteğiniz doğrultusunda tasarım sürecinin ardından sipariş miktarınız da göz önünde ve aynı zamanda en kısa süre termin vererek, asetat kutu imalatını son model makine parkurumuzda el değmeden çok hızlı bir şekilde imalatını yapmaktayız. Asetat kutu imalatında en önemli nokta, ihtiyaca göre tasarlanmasıdır. Gereksiz asetat kutu kullanımı fiyatlara yansıyabilir. Müşterilerimiz için en ucuz, en kaliteli, en optimum şekilde ihtiyaçlarını karşılaması doğrultusunda kendilerine yardımcı olmak isteriz. 

Asetat kutu toptan

Avm Kutu ve Ambalaj olarak asetat kutularını toptan bir şekilde 15 yıldır üretim faaliyetlerimizi gerçekleştirmekteyiz. Asetat kutu toptan, en ucuz, en hızlı şekilde teslim alabilmek için bizimle hemen iletişime geçip asetat kutu fiyatlarını toptan bir şekilde alabilirsiniz.

Asetat kutu çeşitleri

Asetat Kraft Kutu

Asetat kraft kutu, genel hatlarıyla kraft malzemeden oluşup, kapağı veya alt tabanı asetattan oluşan çeşittir.

 

Asetat kapaklı kutu

Asetat kapaklı kutu, aynı şekilde dış malzemesi kartondan olup, sadece kapağı asetat'tan üretilen kutu çeşidir.

Şeffaf asetat kutu

Şeffaf asetat kutu, tamamen asettan üretilen, ürünü tüm saydamlığıyla gösteren, baskılı veya baskısız şekilde kullanılabilen

kutu çeşididir.

Asetat pencereli kraft kutu

Asetat pencereli kraft kutu, kutunun belli bir bölgesinden yaklaşık kutu boyutunun 1/3'ünün asettatan oluştuğu, ürünü asetatın pencere işlevi görerek ürüne şeffaflık katan kutu çeşididir.

Asetat Kutusu için Bizi Tercih Eden Bazı Referanslarımız

Avm Kutu ve Ambalaj

Tüketicinin ürünle ilgili ilk ve doğrudan teması ambalajıyla oluyor.Bu anlayış, bilgi ve tecrübeleriyle kurularak işletmeye açılan Avm Kutu ve Ambalaj her tür kullanım için,markanızı,ürününüzü,öne çıkaracak, size özel,eşsiz güzellikte tasarımlar ve kaliteli ürünleriyle, destek olacaktır.

Avm Kutu ve Ambalaj sektördeki tecrübesi ve tasarım farkı ile;

Baklava Kutuları

Çikolata Kutuları

Pasta ve Kuru Pasta Kutuları

Fantaazi Kutular

Kese ve Ambalaj Ürünleri 

ile başlayan, ambalaj ve paketleme ile ilgili tüm ürünlerin üretimini sağlamaktadır.

İletişim

  • Adres: Yenidoğan Mahallesi Rüzgarlı Sokak No:1/A Bayrampaşa/İstanbul

  • Gsm: 0531 458 40 89

  • Email: info@avmambalaj.com

Sosyal Medya

  • Facebook
  • Instagram

Bütün sektörlere kutu ve ambalaj

ürünlerinin üretimini sağlıyoruz.

© AVM Kutu ve Ambalaj, Tüm haklari saklidir.

  • Instagram Sosyal Simge
  • Black Facebook Icon
asetat_kutu_hasanoezdag

Hasan Özdağ Baskılı Asetat Kutu