top of page

POŞET-BASKILI POŞET İMALATI

iletişime geçerek en iyi 

fiyatı alabilirsiniz.

Türkiye'nin her yerine

Hızlı Teslimat 

Bütün

Ambalaj Çözümleri

Mağaza Poşeti Market Poşeti Eczane Poşeti Naylon Torba Plastik Ambalaj Opp Jelatin Rulo Poşet Şeffah Naylon imalatı Lastik Poşeti Hışır Poşet Kargo Poşeti Halı Poşeti Dijital Baskılı Poşet Baskılı Baskısız Her Türlü Poşet imalatı Yapmaktayız.

Hışır Atlet Poşet

t-doner-hışır-poşet
tarapa-hışır-atlet-poşet
kazdaloglu-hışır-poşet
ozburcu-hışır-atlet-poşet
artane-hışır-poşet

F2 Poşet

f2-poşet
f2-poşet-saplı
fistik-agaci-f2-poşet
fabi-f2-poşet
antep-f2-poşet
ekmekci-f2-poset
elegant-f2-poset

Baskılı poşet fiyatları

Ambalaj poşet sektöründe baskılı poşet fiyatları ürünün cinsi ve rengine göre değişiklik gösterebilir. baskılı poşet fiyatlandırması baskı olacağı poşet baskısında baskılı mağaza poşetinin üzerinde kaç renk baskı olacağı veya Market poşetin üzerinde kaç renk baskılı poşet olacak hesaplanarak Ona göre bir baskılı poşet fiyatlandırması ortaya çıkmaktadır her ne kadar fiyatlar sabit olsada dolar ve ekonomik ondan dolayı fiyatlar değişiklik gösterebilir baskılı poşet yaptırmak isterseniz önceden bir çalışma yaptırabilirsiniz.

Baskılı Poşet İmalatı

Baskılı poşet imalatı genellikle İstanbul’da Ağırlıklı olarak Organize Sanayi bölgelerinde hizmet vermekteyiz. Poşet sektörü genellikle gıda ambalajı taşıma torbaları Sanayi naylon üretimi sektöründe ağırlığı olarak hizmet vermekten poşet her sektörde uygun olarak müşteri isteğine göre Ve müşterinin istediği talep doğrultusunda baskılı poşet baskısız poşet olarak Üç dört aşamadan oluşmaktadır baskılı poşet imalatı ham madde cinsine göre ve poşetin kalitesine göre baskı şekline göre değişiklik gösterebilir.

bottom of page