Avm Kutu ve Ambalaj avmkutu.com ile hizmetinizde!

Tecrübesi ve tasarım kalitesiyle fark yaratan Avm Kutu ve Ambalaj yenilenmiş sitesi ve her gün güncellenen ürünleriyle sizlerle!

Kutu ve Ambalaj sektörünün dijital dünyasına çok iddialı başlayan Avm Kutu ve Ambalaj, özellikle Baklava Kutuları konusunda rakip tanımadığını söylüyor.


Sitede örneklerini galerilerinde bulabileceğiniz baklava kutuları, çikolata kutuları, kese kağıdı, ambalaj kağıdı, pasta-kuru pasta kutuları, poşet vb. gibi bir çok ürün ile dolu dolu bir site ile artık avmkutu.com gözünü yükseklere dikti.


Özellikle dikkatimizi çeken kesinlikle baklava kutuları oldu. Baklava kutularında en önemli noktalardan biri kutunun tasarımıdır, kendi tasarım ekibine büyük önem veren Avm Kutu ve Ambalaj kurucusu Mert Can Gülşafak, yepyeni bakış açıları kattığı baklava kutusu tasarımında gerçekten çok iddialı duruyor. Sadeliği bozmazken aynı zamanda kaliteli görünümden ödün vermeyen bu baklava kutusu tasarımları gerçekten çok başarılı.
1 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Bütün sektörlere kutu ve ambalaj ürünlerinin üretimini sağlıyoruz.

Avm Kutu ve Ambalaj

Tüketicinin ürünle ilgili ilk ve doğrudan teması ambalajıyla oluyor.Bu anlayış, bilgi ve tecrübeleriyle kurularak işletmeye açılan Avm Kutu ve Ambalaj her tür kullanım için,markanızı,ürününüzü,öne çıkaracak, size özel,eşsiz güzellikte tasarımlar ve kaliteli ürünleriyle, destek olacaktır.

Avm Kutu ve Ambalaj sektördeki tecrübesi ve tasarım farkı ile;

Baklava Kutuları

Çikolata Kutuları

Pasta ve Kuru Pasta Kutuları

Fantaazi Kutular

Kese ve Ambalaj Ürünleri 

ile başlayan, ambalaj ve paketleme ile ilgili tüm ürünlerin üretimini sağlamaktadır.

İletişim

  • Adres: Yenidoğan Mahallesi Rüzgarlı Sokak No:1/A Bayrampaşa/İstanbul

  • Gsm: 0531 458 40 89

  • Email: info@avmambalaj.com

  • Instagram Sosyal Simge
  • Black Facebook Icon

© AVM Kutu ve Ambalaj, Tüm haklari saklidir.