top of page

Çikolata Kutusu

hakkında her şey

Hemen fiyat alın.

Çikolata Kutusu Nedir?

caramel-cikolata-kutusu.png

Çikolata kutusu ; çikolatacılar, pastaneler gibi tatlı üretimi yapan firmaların ürünleri için giydirdikleri kıyafetleridir. Ürünün aynı zamanda hasar görmesini, ıslanmasını ve diğer dış etkenlerden etkilenmesini önler. Bu yüzden ambalaj çok önemli bir iş arz eder. Tüketiciler satın aldıkları çikolataları alırken kaliteli bir ambalaj hissiyatı veren bir kutuda aldıkları zaman, onlara kendilerinin kaliteli bir çikolata aldıkları hissini uyandırır. Hele ki tüketiciler bu çikolatayı sevdiklerine armağan etmek amacıyla aldılarsa, kutunun tasarımından karton kalitesine, hatta boyutuna kadar her şeyin önemi en az 2 katı daha fazla önem arz etmektedir.Avm Kutu ve Ambalaj olarak ihracat yaptığımız avrupa ülkeleriyle yıllardır çalışmaktayız. Firma olarak ambalaj yaparken, sizlerin prestijini arttırmak, müşterilerinize kalite hissiyatını uyandırmak ve sizlerle olan iletişimimizde güven duygusunu yaşatmak istiyoruz. Bizler sadece ambalaj üretmiyoruz. Biz kutu ve ambalaj sektöründe yıllardır süregelen tecrübelerimiz ile madlen çikolata kutusu, ahşap, silindir ve sizlerin ihtiyaçlarına en iyi yanıtı verecek çikolata kutusunu yıllardır üretmekteyiz. 

Çikolata Kutusu Tasarımı

11beyçikolata.png

Çikolata kutusu tasarımı, özel günlerde kıyafetimize, saçımıza özen gösterdiğimiz gibi yapılmalıdır.

Çünkü çikolatalar insanlara sağladığı mutluluğuyla her zaman özel bir ürün olmuştur. 14 Şubat, yıl dönümleri, özel davetler, açılışlar gibi türlü özel günlerde çikolata insanlara mutluluk vermiştir. Bu yüzdendir ki; çikolatacılar ambalaj tasarımında mutlaka kaliteli ambalaj şirketleriyle çalışmalıdır. Avm Kutu ve Ambalaj tüm bu ihtiyaçları karşılamak için tam 35 yıldır çikolata kutusu tasarımı, imalatı ve teslimatı yapmaktadır. Siz de Avm Kutu ve Ambalaj ile iletişime geçerek, ambalaj ihtiyaçlarınızı işin ehline bırakabilirsiniz.  

Ahşap Çikolata Kutusu

ahsap-cikolata-kutusu.png

Ahşap çikolata kutusu ; özel ahşap kullanılarak yapılan, istek doğrultusunda üzerine yumuşak sünger doku ile üretilebilen özel bir kutudur. Ahşap kutu, sağlamlığıyla ürünü tüm dış koşullardan korurken aynı zamanda da şık ve geleneksel bir görünüm katar. Ahşap çikolata kutularında önemli olan noktalar, kutunun ağırlığı ve tasarımıdır. Müşteriler çikolata satın aldıklarında, taşıyacakları kutunun ağırlığının onları rahatsız etmesini asla istemezler. Ahşap çikolata kutusu sevgilinize, eşinize ve tüm sevdiklerinize alabileceğiniz harika bir hediyedir. Ahşap kutularımız lazer kesim ile üretilip, montaj işleminin ardından hazır bir şekilde sizlere teslimatı sağlanmaktadır. 

Madlen Çikolata Kutusu

madlen-cikolata-kutusu.png

Madlen çikolata ; bir sevgiliye alınabilecek en güzel hediyelerdendir. Madlen çikolata kutularımız Avrupa'da ve bir çok ülkede kullanılmaktadır. Karton kalitesinden tasarımına, her şey titizlikle seçilip üretilmektedir. Bu ambalaj çeşidi genellikle, perakende olarak çikolata satışı yapan çikolatacılar, tatlıcılar ve fırınlar tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. 

bottom of page