Avm Kutu ve Ambalaj 

Mikrodalga Saklama Kapları

3_bolmeli_mikrodalga_saklama_kabi

3 Bölmeli Mikrodalga Saklama Kabı Uzunluk:24 cm Genişlik:20 cm olup 3 bölmeli sıcak yemek saklama kabıdır. 120 derece'ye kadar sıcaklığa dayanıklı olup mikrodalgada yemek ısıtmaya uygundur. Sızdırmaz bombe kapağa sahiptir. Paket servislerde müşterilere daha iyi bir deneyim sunmak için kullanılan kase + kapak setidir.

sutlac_supangle_tatlı_kabi

Sütlaç | Supangle | Profiterol | Muhallebi Tatlı Kabı Sert Kırılmaz Plastik | Kare250 cc hacminde, 8 cm genişliğinde, 6 cm yüksekliğinde, sert plastik, Muhallebi, aşure, supangle, tiramisu, sütlaç, profiterol gibi porsiyonluk tatlılar, meyve tabağı, zeytinyağlıların sunumları veya şeffaf kapağı ile evlere paket servis için idealdir.

muhallebi_tatli_kabi

Sütlaç | Supangle | Profiterol | Muhallebi Tatlı Kabı Sert Kırılmaz Plastik | Yuvarlak 250 cc hacminde, 8 cm genişliğinde, 6 cm yüksekliğinde, sert plastik, Muhallebi, aşure, supangle, tiramisu, sütlaç, profiterol gibi porsiyonluk tatlılar, meyve tabağı, zeytinyağlıların sunumları veya şeffaf kapağı ile evlere paket servis için idealdir.

cok_amacli_paket_servis_kabi

Çok Amaçlı Mikrodalga Saklama Kabı Çok amaçlı kullanılabilecek sıcak mikrodalga uyumlu yemek kabıdır. Yemeklerin sıcak bir şekilde servis edilmesi ya da paketlenmesi için tasarlanmıştır. 120°C sıcağa dayanıklıdır. Sızdırmaz bombe kapağa sahiptir. Paket servislerde müşterilere daha iyi bir deneyim sunmak için kullanılan kase + kapak setidir.Mikrodalga fırında yemeklerin ısıtılması / mısır patlatmak için kullanılabilir.

makarna_salata_saklama_kabi

Çok Amaçlı Mikrodalga Makarna / Salata Saklama Kabı 22,5 cm çapında 7,5 cm yüksekliğe sahip salata kabıdır. Altı siyah kapağı şeffaftır. Sıcağa dayanıklı ve mikrodalga fırında ısıtmaya elverişlidir. Salata dışında sıcak yiyeceklerin paket servisinde de kullanılabilir.

salata_makarna_saklama_kabi

Çok Amaçlı Mikrodalga Makarna / Salata Saklama Kabı 22,5 cm çapında 7,5 cm yüksekliğe sahip salata kabıdır. Altı siyah kapağı şeffaftır. Sıcağa dayanıklı ve mikrodalga fırında ısıtmaya elverişlidir. Salata dışında sıcak yiyeceklerin paket servisinde de kullanılabilir.

3_bolmeli_mikrodalga_saklama_kabi

3 Bölmeli Mikrodalga Saklama Kabı Uzunluk:24 cm Genişlik:20 cm olup 2 bölmeli sıcak yemek saklama kabıdır. 120 derece'ye kadar sıcaklığa dayanıklı olup mikrodalgada yemek ısıtmaya uygundur. Sızdırmaz bombe kapağa sahiptir. Paket servislerde müşterilere daha iyi bir deneyim sunmak için kullanılan kase + kapak setidir.

cok_amacli_corba_kabi

Çok Amaçlı Mikrodalga Çorba Çorba Kabı Çap 150 mm siyah renkte, mikrodalgaya ve sıcağa dayanıklı plastik çorba veya sulu yemek kasesidir. Gıda ile temasa uygundur. -20 / +120 °C sıcaklığa dayanıklıdır. Ürün iç hacmi 490 cc'dir. Siyah altlı, plastik yuvarlak bombe kapaklıdır. Ürün sıcak gıda ile kullanıma uygundur. Kasenin içerisine sıcak bir sıvı eklenince ürünün genleşme özelliği sayesinde, kapak rahat şekilde kapanmaktadır. Soğuk gıdalarda kapak oturmamaktadır. Kapağı ayrı satılmaktadır.

Avm Kutu ve Ambalaj

Tüketicinin ürünle ilgili ilk ve doğrudan teması ambalajıyla oluyor.Bu anlayış, bilgi ve tecrübeleriyle kurularak işletmeye açılan Avm Kutu ve Ambalaj her tür kullanım için,markanızı,ürününüzü,öne çıkaracak, size özel,eşsiz güzellikte tasarımlar ve kaliteli ürünleriyle, destek olacaktır.

Avm Kutu ve Ambalaj sektördeki tecrübesi ve tasarım farkı ile;

Baklava Kutuları

Çikolata Kutuları

Pasta ve Kuru Pasta Kutuları

Fantaazi Kutular

Kese ve Ambalaj Ürünleri 

ile başlayan, ambalaj ve paketleme ile ilgili tüm ürünlerin üretimini sağlamaktadır.

İletişim

  • Adres: Yenidoğan Mahallesi Rüzgarlı Sokak No:1/A Bayrampaşa/İstanbul

  • Gsm: 0531 458 40 89

  • Email: info@avmambalaj.com

Sosyal Medya

  • Facebook
  • Instagram

Bütün sektörlere kutu ve ambalaj

ürünlerinin üretimini sağlıyoruz.

© AVM Kutu ve Ambalaj, Tüm haklari saklidir.

  • Instagram Sosyal Simge
  • Black Facebook Icon